Toms Macuks nākamgad atgriezīsies MX1 klasē

Pēc lieliski aizvadītās Latvijas čempionāta MX2 klases sezonas, kā arī izcīnītajiem Baltijas un Eiropas čempiona tituliem, “Rodeo MX” motokrosa braucējs Toms Macuks jaunajā 2023. gada sezonā nolēmis atkal sēsties uz MX1 klases braucamā.

“Nākamgad startēšu ar 450 cc klases motociklu MX1 klasē,” ar nākamās sezonas plāniem padalījies 2019. un 2020. gada valsts čempions MX1 klasē Toms Macuks, kura galvenais mērķis būs izcīnīt Latvijas čempionāta zeltu un labi nostartēt Baltijas čempionātā.  

Tāpat Macuks neizslēdz, ka pie vairāku apstākļu sakritības varētu nostartēt arī sacensībās Eiropā: “Ja saliksies dabūt labu moci, varētu vēlreiz nobraukt divtakteru čempionātu, tāpat piedalīties Eiropa čempionātā MX Open klasē, kur nākamgad tikai viens posms, tā kā ir uz ko tiekties.”

Sportists jau uzsācis gatavošanos jaunajai sezonai Itālijā, taču galvenā gatavošanās sāksies atgriežoties Latvijā. 

“Ja iepriekšējā gadā man nebija motivācijas trenēties, tad šogad tā garša ir atgriezusies. Esmu jau izdomājis plānu kā es gribu fiziski gatavoties un braukt. Itālijā nedaudz jau ar velosipēdu uzminu treniņus, paskrienu un visādi citādi sāku iekustēties.” 

0
Dalījušies