Rimi Rīgas maratons uzsāk starptautisku kampaņu "Rīga - pasaules skriešanas galvaspilsēta 2023"

Ar nozīmīgākajos Rīgas tūrisma tirgos izvērstu kampaņu un saukli “Rīga – Pasaules skriešanas galvaspilsēta”, Rimi Rīgas maratona organizatori 2023. gadā iecerējuši galvaspilsētai piesaistīt rekordlielu maraton-tūristu skaitu. Jau šonedēļ Baltijas lielākā tautas sporta notikuma organizatori uzsāk Eiropas klasisko skriešanas pasākumu tūri, lai uz Rimi Rīgas maratonu 2023. gada maijā un pirmo Pasaules čempionātu skriešanā Rīgā oktobrī atvilinātu vismaz 30 000 maraton-tūristu.

 “Tieši tāpat kā Rimi Rīgas maratonā maijā, arī pirmajā Pasaules skriešanas čempionātā, kas 2023. gada oktobrī Rīgā kronēs pasaules čempionus pusmaratona, piecu kilometru un jūdzes distancēs, kopā ar pasaules elites skrējējiem izskrieties varēs ikviens skriešanas mīļotājs. Reģistrāciju Pasaules čempionāta distancēm uzsāksim jau pēc divām nedēļām un domāju, ka unikālo iespēju tikt pie veselām trim pasaules čempionāta medaļām izmantot centīsies skriešanas fani gan no Latvijas, gan visas pasaules. Starptautisko informēšanas kampaņu sākam jau gadu pirms pasākuma, jo vēlamies, lai 2023. gadā Rīgas, pasaules skriešanas galvaspilsētas, vārds izskan tālu, un Rīga atkal mudž no skrējējiem”, skaidro Aigars Nords, Rimi Rīgas maratona un Pasaules čempionāta skriešanā Rīgā organizatoru komandas vadītājs.

 Kampaņas “Rīga – Pasaules skriešanas galvaspilsēta” pirmais pieturas punkts šajā nedēļas nogalē ir Kopenhāgenas pusmaratons, kas ar 25000 skrējēju ir ne tikai Ziemeļeiropas, bet arī viens no pasaules populārākajiem skriešanas notikumiem. Vēl pēc nedēļas jeb no 22. līdz 25. septembrim Rīga sevi pieteiks Berlīnē, kur notiks viens no pasaules nozīmīgākajiem maratoniem ar teju 40 tūkstošiem dalībnieku. Kampaņa 2022. gada rudenī un 2023. gada pavasarī un vasarā turpināsies ar “Rīgas – Pasaules skriešanas galvaspilsētas” popularizēšanas kampaņām un organizatoru dalību nozīmīgos skriešanas notikumos.

 Tautastērpos tērpti, Kopenhāgenā un Berlīnē organizatori Rīgu prezentēs ar milzu burtiem “RIGA 23”, kuru mini-versijas iemūžinātas simboliskā foto uz Brīvības ielas pirms došanās ceļā. (foto Renārs Koris)

 Organizatori vienlaikus atgādina, ka reģistrācija 2023. gada Rimi Rīgas maratonam jau ir sākusies un visizdevīgāk reģistrēties līdz septembra beigām. Savukārt par Pasaules čempionāta reģistrācijas uzsākšanu ziņosim jau pavisam drīz.

0
Dalījušies