ATVĒRTA REĢISTRĀCIJA NACIONĀLĀ KAUSA FINĀLPOSMAM MADONĀ

10. oktobrī Madonā, MX parkā “Smeceres sils” notiks Nacionālā kausa finālposms motokrosā.

Arī sestajā posmā “GF Racing Team” iepriecinās ar holeshot balvām visātrākos sportistus, kas “izcels” startu! Vai nav lieliski? Cīņaas trasē būs vēl sīvākas un aizraujošākas, jo kurš gan negribētu savā īpašumā iegūt tik vērtīgas balvas! Holeshot balvas no “GF Racing Team” – 1. braucienā MX50, MX65 un MX85, MX A, MX B, MX C, un MX D klasei un MX PRO klasei.

Atbalstītāju pulks ir kļuvis plašāks un šajā posmā abos braucienos, holeshot jeb starta karaļa gardās balvas nodrošinās “Moto pica”, tās pienāksies visātrākajiem jauniešu klašu braucējiem – MX50, MX65 un MX85.

Nacionālajā kausā startēs šādas klases: MX 50 Jaunākie, MX 50 Vecākie, MX 65 Jaunākie, MX 65 Vecākie, MX 85 Jaunākie, MX 85 Vecākie, MX PRO, MINI MX, MX Zero, MX A, MX B, MX C, MX D.

Reģistrācija: https://www.licences.lv/events?discipline=1&all 

Skatītājiem:

Ieejas maksa: 7,- eiro

Bērniem un jauniešiem līdz 18 gadu vecumam ieeja: 3,- eiro

Autostāvieta: 3,- eiro

Pasākumu varēs apmeklēt personas, kuras ir vakcinētas pret Covid-19 vai personas, kuras ir pārslimojušas Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā, vai uzrādot negatīvu Covid-19 testu.

Ierodoties sacensību norises vietā, apmeklētājiem būs jāuzrāda sadarbspējīgs testēšanas sertifikāts, sadarbspējīgs vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts, kuru lūdzam apmeklētājiem pārbaudīt pirms biļešu iegādes procesa!

Ieeja biļete derīga kopā ar Covid-19 sertifikātu un personas apliecinošu dokumentu.

0
Dalījušies