Valsts policijas Kuldīgas iecirkņa amatpersonas kratīšanas laikā izņem ieročus, munīciju un cigaretes

 
 

Valsts policijas Kuldīgas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas veica četras sankcionētas kratīšanas, kuru laikā tika izņemti 200 litri nelegālas izcelsmes alkohols 27700 cigaretes bez Latvijas Republikas akcīzes markām. Citā kriminālprocesā, realizējot administratīvo apskati tika izņemti 25 dažādi nereģistrēti ieroči, 20 dažādas ieroču sastāvdaļas, 3411 dažāda kalibru munīcija un 10 granātas.

Kuldīgas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas turpina izmeklēšanu iepriekš uzsāktajos kriminālprocesos par alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu. Septembra vidū Kuldīgas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas veica četras sankcionētas kratīšanas, kuru laikā tika izņemti 200 litri nelegālas izcelsmes alkohols 27 700 cigaretes bez Latvijas Republikas akcīzes markām. Kriminālprocesa ietvaros tika aizturēts vīrietis, kuram piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis. Aizturētā persona nav iepriekš sodīta par līdzīgu noziegumu veikšanu.

Tāpat Kuldīgas iecirkņa Kartības policijas nodaļas amatpersonas, realizējot administratīvo apskati Kuldīgas novadā kādā viensētā, konstatēja, ka vīrietis savā īpašumā glabā 25 dažādus nereģistrētus ieročus, 20 dažādu ieroču sastāvdaļas, 3411 dažādu kalibru munīciju un 10 granātas. Par notikušo uzsākts kriminālprocess, pirmstiesas izmeklēšanas gaitā ieroči un munīcija izņemti un nodoti nepieciešamo ekspertīžu veikšanai. Persona iepriekš nav nonākusi policijas redzes lokā par līdzīgu noziegumu veikšanu.

Kuldīgas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas, veicot pirmstiesas izmeklēšanas darbības kriminālprocesā, veica divas sankcionētas kratīšanas, kuru laikā tika izņemti nereģistrēti ieroči divas medību bises, mazkalibra šautenes stobrs ar klusinātāju un optiku, munīcija 16. kalibra – 8  patronas un 42 gabalus 9 mm patronas, kā arī tika izņemts aptuveni 330 litri pašdarināts alkohols, 54960 cigaretes bez Latvijas Republikas akcīzes markām. Kriminālprocesa ietvaros tika aizturēts vīrietis, kuram piemērots drošības līdzeklis, kas nesaistīts ar brīvības atņemšanu. Aizturētā persona nav iepriekš sodīta par līdzīgu noziegumu veikšanu.

Septembra beigās Kuldīgas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas ir pabeigušas pirmstiesas izmeklēšanu kriminālprocesā par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu glabāšanu un realizēšanu Kuldīgas pilsētā. Uz aizdomu pamata par iepriekšminētajiem noziegumiem likumsargi aizturēja divas personas. Veicot sankcionētas kratīšanas piecos īpašumos un divās automašīnās Kuldīgas pilsētā likumsargi konstatēja narkotiskās un psihotropās vielas – amfetamīnu, marihuānu, psihotropo vielu saturošu medikamenti tramadolu, kā arī divus gāzes ieročus un vairāk nekā 50 dažādu kalibru patronas.

Valsts policija informāciju par personām, kuras iegādājas, tirgo vai uzglabā nelegālās cigaretes, psihotropās un narkotiskās vielās, kā arī alkoholu, iegūst operatīvas darbības rezultātā, taču nereti Valsts policija informāciju par kāda iedzīvotāja pretlikumīgajām darbībām saņem no iedzīvotājiem, par ko likumsargi izsaka pateicību un aicina arī turpmāk ziņot par šāda veida pārkāpumiem. Atgādinām, ka ziņot var pa tālruni 110, kā arī zvanot uz Valsts policijas uzticības tālruni 67075444 (šis ir automātiskais atbildētājs, tāpēc informāciju precīzi jādefinē).

Valsts policija atgādina, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek pierādīta likumā noteiktajā kārtībā.

0
Dalījušies