Aizdegoties sodrējiem dūmvadā, no dzīvojamās mājas evakuējas divi cilvēki

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 29. septembra plkst. 6.30 līdz 30. septembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 31 izsaukumu – 10 uz ugunsgrēku dzēšanu, 17 uz glābšanas darbiem, bet četri izsaukumi bija maldinājumi.

Plkst. 17.06 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Dārza ielu Priekulē, kur piecstāvu dzīvojamā mājā dūmvadā deg sodrēji. Notikuma vietā konstatēts, ka skurstenī starp ceturto un piekto stāvu deg sodrēji 5m2 platībā un grīda piektajā stāvā 0,1m2 platībā. Pirms VUGD ierašanās no ēkas evakuējās divi cilvēki. Plkst. 19.51 darbs notikuma vietā noslēdzies.

Plkst. 16.40 saņemts izsaukums uz Dobeles novada Auru pagastu, kur noticis ceļu satiksmes negadījums. Ugunsdzēsēji glābēji no automašīnas atbrīvoja vienu cilvēku, kuru nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķiem. Automašīnai atvienotas akumulatora klemmes un sakārtota ceļa braucamā daļa. Stundas laikā darbs notikuma vietā pabeigts.

Plkst. 12.40 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Gulbenes novada Stāmerienas pagastu, kur avarējusi vieglā automašīna. Notikuma vietā vieglā automašīna bija nobraukusi no ceļa un ietriekusies kokā. Ugunsdzēsēji glābēji, ar hidraulisko instrumentu palīdzību atbrīvoja cilvēku, kuram NMPD mediķi konstatēja nāvi. Tika atvienotas akumulatoru klemmes un plkst. 13.05 darbi noslēgušies.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji steidzās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, sadzīves mantas, griķi kaltē, vieglā automašīna, pirts, trīs neapsaimniekotas ēkas un šķūnis.

0
Dalījušies

Nepalaid garām aktuālāko, pievienojoties Arenanet.lv jaunumu saņēmējiem e-pastā!